Z cyklu…Ludzie, którzy się wspierają i motywują do działania!!!

Na pierwszy ogień idzie Małgosia Wolff, właścicielka Made in Szczecin i Wolff Manufaktura.

Gosia jest matką – super chłopaka – Filipa i właścicielką lwa tybetańskiego, czyli shitsu, największej weganki wśród psów, mowa o Kruszynie – jedynej w swoim rodzaju !!!

Z Gosią poznałam się jakieś 5 lat temu niby przypadkiem, ale uwierzcie nie ma ich, nie raz się o tym przekonałam i utwierdzam się za każdym razem 😊😊😊 Dużo słyszałam dobrego o Gosi i jej pięknych dekoracjach i skrzynkach drewnianych na prezenty, więc w końcu się do niej wybrałam. Potrzebowałam spakować prezent na ślub przyjaciół i Gosia idealnie mi w tym pomogła. Przy okazji porozmawiałyśmy i okazało się, że mnie również kojarzy z moich wypieków i tak w zasadzie zaczęła się nasza znajomość i przyjaźń, która trwa do dzisiaj.

Gosia jest bardzo ciepłą, wesołą osobą, która również jak mało kto pięknie reprezentuje jako ambasador nasze miasto (jest laureatką marki „Zrobione w Szczecinie” 2018 roku, ja zdobyłam ten tytuł w 2020 roku), opowiada o nim i możecie ją spotkać na Bulwarach Szczecińskich w jej pięknym i rozkosznym miejscu, w którym znajdziecie wszystko co związane ze Szczecinem i naszym regionem.

Sama historia Gosi jest również ciekawa jak ona sama. Zanim powstało to magiczne miejsce Gosia pracowała w korporacji, gdzie zajmowała się obsługą klienta niemieckiego. Po jakimś czasie zaczęła szukać swojego miejsca i celu w życiu, zmieniła kilka razy pracę na inną, lecz ciągle czuła że musi coś zmienić, przez co miała wrażenie, że stoi w miejscu i się dusi.

Po kilku latach stwierdziła, że otwiera firmę – ale…ale, żeby nie było – Gosia miała plan, który zaczęła małymi krokami wdrażać w życie. Zaczęła od prowadzenia bloga o tematyce dekoratorskiej, czyli jak potrzebowałaś/łeś inspiracji odnośnie zagospodarowania domu/przestrzeni to Gosia służyła radą !!!

Po 2 latach prowadzenia bloga stwierdziła, że czas najwyższy rozwinąć skrzydła i wystawiała swoje prace na lokalnych kiermaszach, bazarach itd. Ludzie zaczęli zauważać Małgosię i chętnie u niej szukali porad odnośnie dekoracji i aranżacji domu.

W końcu przyszedł czas i Gosia otworzyła swój sklepić z rękodziełem i dodatkowo można było u niej znaleźć kilku twórców, którzy tworzyli swoje produkty o tematyce szczecińskiej. Cały ten czas obserwowała swoje dokonania i badała rynek, czy to co robi ma sens i się sprawdzi… i bamm wyszło super !!!

Na ten moment butik Gosi rozwija się coraz prężniej i widać rozwój oraz różnorodność w asortymencie. Jeżeli potrzebujecie pamiątki ze Szczecina to kierujcie się właśnie do niej. Znajdziecie tutaj między innymi: książki, przewodniki, magnesy, plakaty, kubki, poduszki, plecaki, koszulki, kawę i herbatę, kolczyki, paprykarz. Wszystko, co tam się znajduje, jest tworzone przez ludzi, którzy mieszkają w Szczecinie lub regionie. Ci ludzie pokazują ile fajnych rzeczy jest związanych z naszym miastem.

Bardzo się cieszę, że mam Gosika w swoim gronie pozytywnie zakręconych osób. Oprócz tego, że bardzo mnie wspiera i wnosi pogodę ducha w moje życie, to również łączą nas brownie, bluzy w paski, dobra kawa i oczywiście jedzenie 😊😊😊

Gosiu dziękuję że jesteś !!!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *