Z cyklu… Ludzie, którzy mnie wspierają i motywują do działania !!! Cz. 3

Tym razem o super babce, która tworzy bardzo ciekawe i inspirujące filmy – głównie z branży ślubnej, ale jak się okazuje nie tylko. O kim mowa??? Oczywiście o Anecie Mint, która wraz siostrą tworzą firmę Mint Movies i Małe Filmy 😊

Poznałyśmy się kilka lat temu i w zasadzie nie miałyśmy zbyt dużego kontaktu (ciągle się mijałyśmy) – także na wyprowadzkę Anety do Poznania, gdzie obecnie mieszka i jeździ między dwoma miastami. W zasadzie to zbiórka dla Franka, która odbyła się w zeszłym roku, spowodowała, że nie dość, że zaangażowałyśmy się obie bardzo w akcję, to w zasadzie tak zaczęła się na nowo nasza znajomość.

Aneta to bardzo ciepła, wesoła osoba, która oprócz prowadzenia firmy, jeżdżenia na sesje filmowe i plenerowe jest również mamą na pełen etat. Więc chylę czoła przed nią za to co robi i jaką jej synek ma fajną mamę, która kocha go nad życie !!!

Aneta jest pozytywnie zakręconą osobą tak jak ja i może przez to szybko złapałyśmy kontakt i dobrze nam się rozmawia. W zeszłym roku przez pandemię, telefonowałyśmy do siebie uwierzcie, można długo gadać przez telefon (hahahha!!!). Pomimo, że obie jesteśmy zaganiane i zapracowane, zawsze znajdziemy chwilkę, żeby napisać do siebie lub nagrać się na Messengerze 😊

A jeżeli szukacie speca od zadań specjalnych odnośnie do nagrania filmiku ślubnego, firmowego lub pamiątkowego to już wiecie gdzie się zgłosić.

Bardzo podobają mi się filmiki Anety. Dlaczego? Ponieważ są oryginalne, pomysłowe i proste w dobrym tego słowa znaczeniu. Również nagrywała filmik o moich warsztatach, jedzeniu i ludziach, więc nie mogę się sama doczekać na finisz tego projektu. Wiem jedno, będzie dużo śmiechu bo taka jestem ja i ludzie, z którymi się przyjaźnię.

Cieszę się, że Aneta wspiera mnie zawsze dobrym słowem, pozytywną energią, nie pozwala mi się załamywać w trudnych chwilach i wyborach. Bo to naprawdę to jest wielka cecha i trzeba mieć serducho 😊, by wytrzymać czasem ze mną. Nie ukrywajmy, że Aneta jest też wielką fanką mojego bananoffee (hahahahha). Zresztą nie tylko ona!!!

Naprawdę jestem niesamowicie wdzięczna za ludzi, którzy są ze mną i z którymi się przyjaźnię. W tych czasach naprawdę lepiej mieć małą garstkę przyjaciół, na których można liczyć z wzajemnością i wspierać się niezależnie od kilometrów, jakie nas dzielą niż wielu znajomych. Aneta od zawsze jest pozytywna osobą, która da Ci kopa motywacyjnego do działania i nie pozwoli Ci się załamywać, ale podniesie zawsze na duchu i po prostu wiesz, co masz robić 😊

Aneto dziękuję Ci, że jesteś!!!😊Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *