O mnie

Ja
Cześć,

Nazywam się Celestyna i chciałam Cię powitać na moim blogu.

Kim jestem?

Z wykształcenia ekonomistka z zamiłowania kucharka, cukierniczka, pasjonatka zdrowego trybu życia i wielu innych ciekawych tematów.

Do tej pory większość z Was znało mnie z bloga “Bezcandida.pl” jednak przyszedł czas zmian i powstał nowy projekt o nazwie CudaCelestyny.pl

Tematyka bloga teoretycznie nie zmienia się. Wciąż będę mówić z humorem o ważnych rzeczach związanych ze zdrowiem. Pojawi się więcej nowinek i ciekawostek. Czyli będzie tak jak dawniej, ale w nowej lepszej i bardziej prywatnej odsłonie. Chcę abyście poznali mnie taką jaką jestem. Mam humory, które mają wpływ na nowe smaki. Gdy jestem zadowolona przelewa się słodycz, gdy rozdrażniona preferuję ostre przyprawy, które wyciskają łzy z oczu.

Przez ostatnie 4 lata wiele się nauczyłam i rozwijam dalej, co możecie zaobserwować na blogu, gdzie głównie skupiłam się na zdrowych słodyczach. Teraz będą również tradycyjne desery jak i zupełne nowości ekologiczne, tak aby każdy mógł cieszyć się możliwością spróbowania czegoś nowego.

Przyznaję jednak szczerze, że to właśnie zdrowe desery najbardziej mnie kręcą i interesują, ponieważ kiedy człowiek, który podupadł na zdrowiu, wie jak trudno znaleźć coś słodkiego, co byłoby nie tylko zdrowe ale i smaczne. To jest również ważne dla osób, które opiekują się bliskimi chorymi i nie wiedzą jak w bezpieczny sposób, nie szkodząc spełnić czyjeś marzenia.

To moja misja! Zdrowo sobie dogadzać!

Będziecie również mogli dowiedzieć się gdzie można fajnie zjeść lub pojechać. Jest tyle ciekawych miejsc i smaków przed nami do poznania!

Chciałabym w tym miejscu podziękować osobie, która zawsze mnie wspierała i motywowała do działania. Paweł pokazał mi czym jest szczęście, miłość i radość z życia oraz pomógł mi w walce z moją chorobą. Pomógł odnaleźć nowy kierunek i cel w życiu. Cuda Celestyny marzenie, które przyszło mi teraz realizować samotnie, choć wiem, że Paweł czuwa nad tym projektem tak samo teraz, jak i za życia wspierając mnie całym sobą.

Dziękuję Ci Paweł, zawsze pozostaniesz w moim sercu.

Tylko patrz jakie słodkie cuda Celestyna czaruje w kuchni 🙂 


4 thoughts on “O mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *